באק רוג’רס איש המאה ה־25 נתקל בממציא גאון שלמרבית הצער אינו יודע לנהל כהלכה את ענייניו ונופל בידיו של עורך דין נוכל.

בסיפור הזה יש כמה וכמה המצאות שהומצאו במאה ה־20, זמן לא רב לאחר פרסום הסיפור הזה.   למשל הכיסא שמתאים את עצמו ליושבים עליו.

ומעבר לזה, האם מישהו באמת מופתע לגלות שגם במאה ה־25 עדיין תהייה בעיה חמורה של מקומות חנייה? או שעדיין  יש  מכוני יופי? ושאנשים עדיין מעשנים?

ישנם  דברים שלא משתנים גם במאה ה־25.

כתב: פריץ לייבר סופר מדע בדיוני ופנטזיה ידוע מאוד

Fritz-leiber-1978.jpg

צייר: ג’ורג’ טוסקה

Image result for george tuska

ראו עוד סיפורי באק רוג’רס ב’יקום תרבות’:

אנשי הנמר של מאדים

תחרות מלכות היופי של מערכת השמש

האורחים מאלפה קנטאורי

באק רוג’רס והאנדרואיד טראמפ

הרפתקה בכוכבן 101

משחק שחמט על כוכבית ניסוי

באק רוג’רס באולימפיאדה של המאה ה־25

עוד על באק רוג’רס:
תשע הנשמות של באק רוג’רס

באק רוג’רס – סדרת הטלוויזיה

הפוסט הקודםשירה איך ולמה – מטפורות עם או בלי? – פרופסור רן אהרוני
הפוסט הבאיום בחייו של חוקר מיסטיקה ושבתאות בחג החנוכה: הרהורי חג – ד”ר אלי שי
Avatar
סופר, מרצה ובלש תרבות. פרסם את הספרים "מטרזן ועד זבנג" - סיפורה של הספרות הפופולארית הישראלית" ("בבל", 2003) ו"הגולם -סיפורו של קומיקס ישראלי" עם אורי פינק ("מודן", 2003). פרסם מאמרים רבים בעיתונות, בכתבי עת וברשת בנושאי ספרות ותרבות פופולארית, מדע בדיוני, קומיקס ועוד.
Avatar
בוגרת האוניברסיטה העברית במתמטיקה ומדעי המחשב, ומוסמכת הטכניון במתמטיקה. עובדת בתעשית המחשבים. למדה בסדנאות לשירה בהנחייתם של דליה רביקוביץ, רבקה מרים, ויעקב בסר. פרסמה שלושה ספרי שירה בהוצאת "כרמל": "השקת ספינת צפייה" (2008), "התנסויות" (2012), "בעזרת חברים" (2016). מתרגמת שירים מרוסית ומאנגלית, מפרסמת רשימות ביקורת על ספרי שירה, על סרטים, ועל הצגות תיאטרון. יוזמת ומנחה אירועי שירה.
Avatar
יליד 1948. בוגר החוג לספרות עברית ופילוסופיה כללית באוניברסיטה העברית בירושלים. נשוי ואב לבן ולבת. תושב ירושלים. חוקר תרבות, משורר, ומצלם צילומים אמנותיים. עסק בעיקר בחקר סמל המגן דוד. הוציא לאור בנושא זה שני ספרים בעברית וספר באנגלית: מגן דוד שחור לבן, אלבום הטלאי הצהוב, ‪Star of David Album‬. יזם תערוכות אמנות רבות שבהן השתתפו מאות אמנים שביצירתם מופיע מגן דוד. חקר גם את השפעת התנ"ך על חיי היום יום בישראל, ויזם כמה תערוכות אמנות שהציגו יצירות בהשפעת התנ"ך. פרסם בהוצאה עצמית ספר צילומים בשם "שם דבר" שבו מופיעים צילומים של שמות של דברים שעשויים מהדברים עצמם, כמו המילה בננה כשהיא עשויה מבננות. אלפי צילומים שלו מופיעים בויקימדיה, אתר התמונות של ויקיפדיה. החל לכתוב שירה כאשר היה נח"לאי בקיבוץ רביבים לפני חמישים שנה.

33 תגובות

  1. … [Trackback]

    […] There you will find 24929 additional Info to that Topic: yekum.scheherezade.co.il/wordpress/2018/12/זהירות-פרקליט-פטנטים-–-באק-רוגרס-והממ/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Find More Information here on that Topic: yekum.scheherezade.co.il/wordpress/2018/12/זהירות-פרקליט-פטנטים-–-באק-רוגרס-והממ/ […]

  3. … [Trackback]

    […] There you can find 44807 additional Information to that Topic: yekum.scheherezade.co.il/wordpress/2018/12/זהירות-פרקליט-פטנטים-–-באק-רוגרס-והממ/ […]

כתוב תגובה

הזן את תגובתך!
הזן את שמך כאן